Webhosting a server housing

Hosting stránek na našich serverech je o příznívé ceně, samozřejmě je k dispozi php a mysql. Kromě jiného i ftp a SSH přístup. Velikost prostoru je neomezená, rozuměj cca 10GB/web. Pokud nám nedojdou disky tak ale i více.

• Cena 100Kč / měsíc.
• V případě, že budete umisťovat nekomerční prezentaci a již využívate naše služby (připojení do internetu), je možné dle druhu prezentace, dojednat až 100% slevu!

Pro zřízení hostingu nás kontaktujte, založení hostingu je cca do 24 hodin. Při založení hostingu by jste měli mít doménu, pokud nemáte můžete použít neco.skvely.net nebo neco.slanyfree.net. Popřípadě můžeme zajistit koupení Vaší domény druhého řádu (neco.cz)

Prezentace firem

Samozřejmě poskytujeme hosting i menším firmám, v případě potřeby výroby stránek, můžeme provést grafické ztvárnění včetně administračního systému pro psaní článků - pro každou změnu obsahu nás pak nemusíte kontaktovat, ale provedete si ji jednoduše sami. Nemusíte být programátor či kodér.

U nás hostované projekty a sdružení

malaus.cz - stránky o zvláštní psí smečce
photo-nikkra.cz - fotogalerie začínajícího fotografa.
dfkslany.cz - futsalový klub
partas.smecno.eu - podpora a rozvoj tělovýchovných aktiv smečno, o.s.
mgs.cz - experiment...
slanyfree.net

Jak si tedy zřídit webhosting u skvely.net?

Napište nám na info@skvely.net na jakou doménu chcete stránky umístit a my už vše zařídíme nebo nás kontaktujte . Pokud jste naším zákazníkem, můžete využít zákaznickou sekci v opačném případě nezapomeňte uvést telefon na Vás pro rychlejší komunikaci.