Volné místo na pozici admin junior

Nabídka je platná do 31.8.2014

Firma Altnet s.r.o. hledá správce sítí WAN/LAN a administrátora systémů Linux

Náplň práce:

• řešení zákaznických problémů
• monitorování zákaznických a páteřních spojů
• správa a dohled serverů
• rozvoj sítě a zjišťování jejích nedostatků
• implementace nových síťových prvků a služeb
• výpomoc na recepci

Požadavky:

• orientace v prostředí Linux
• znalost IPv4
• znalost síťových služeb (DHCP, DNS, SSH, atd.) a síťových prvků (manag. switche, wifiroutry)

Výhodou

• principy a nastavení protokolů OSPF, BGP, RSTP
• použití a vlastnosti IPv6
• zkušenosti s Nagios-em
• nastavení (nejen webové) zařízení se systémy AirOS, Mikrotik
• skriptování sh/bash či perl
• zkušenost s mikrovlnými spoji Alcoma, Siklu, SAF, SIAE
• znalost (PHP, MySQL)
• orientace v operačních systémech Windows Server výhodou
• řidičský průkaz (a pasivní znalost anglického jazyka) taktéž výhodou
• časová flexibilita, zodpovědnost, samostatnost
• používání a administrace X-server/X-klient

Nabízíme:

• 130kč+/hod, (během zkušební doby 100kč/hod)
• práce v dynamickém kolektivu s využitím moderních technologií
• možnost naučit se něco nového / prohloubení stávajících znalostí
• po „zapracování“ služební telefon, notebook a jiné
• teplé nápoje ve firmě zdarma

Výběrové řízení bude tříkolové a jeho součástí je praktická zkouška.

V případě zájmu pište na antonin.holub@altnet.cz s předmětem "admin junior". do 31.8.2014. Do přílohy přiložte životopis a v textu emailu se dobře prodejte abychom si vybrali právě Vás a nezapomeňte uvést které plusové body v sekci výhodou zvládáte.

Antonín Holub
administrátor sítě skvely.net