Internet pro Třebichovice

Umístění přístupových bodů bezdrátového internetu skvely.net pro Třebichoviceobec Třebichovice, okres Kladno, Středočeský Kraj

Internet v Třebichovicích poskytujeme od roku 2008, kdy jsme převzali místní internetovou síť a celou ji zmodernizovali. Během podzimu 2011 proběhly další úpravy sítě, vzhledem k vzrůstajícím požadavkům na datové přenosy. V roce 2018 jsme zdvojili napojení Třebichovic. Tím jsme opět snížili odezvy a zvýšili celkovou kapacitu sítě.

Internet pro Třebichovice zajištují čtyři vysílače. Na pokrytí a správné fungování internetu je vyhrazeno 25 sektorových a všesměrových antén. Umístění přístupových bodů je zobrazeno na mapce.

V některých bytových domech disponujeme datovou kabeláží, takže pokud v nich bydlíte, není potřeba si kupovat žádnou anténu a tím se vám sníží náklady na pořízení.

Ověřit dostupnost
Ověřte si dostupnost připojení, včetně existence datové kabeláže pomocí našeho jednoduchého formuláře

Přímo v Třebichovicích zajišťujeme připojení k internetu pro osm desítek domácností a firem. Vzhledem k počtu obyvatel je to velmi příznivý údaj (kolem 30% všech domácností) Tento údaj podtrhuje kvalitu našich služeb. Údaj o počtu zákazníků je z dubna 2021.

V současné době považujeme pokrytí Třebichovic za plně dostačující a neplánujeme výstavbu dalších vysílačů.

Možná vás bude také zajímat