Internet pro Dolín (Slaný-Dolín)

Umístění přístupového bodu bezdrátového internetu skvely.net pro Slaný-DolínDolín, administrativní součást města Slaný, okres Kladno, Středočeský Kraj

Internet na Dolíně (administrativní část Slaného) je dostupný od roku 2004, kdy jsme postavili stožár na jeho okraji, ze kterého je velká část Dolína vidět.

Internet pro obec Dolín zajištuje tedy výše zmíněný vysílač. Umístění přístupového bodu je zobrazeno na mapce. Vysílač však nepokrývá celý Dolín a tak "slepá" místa jsou vykryta pomocí sektorových antén ze Dřínova, Želevčic a Břešťan.

Ověřit dostupnost
Ověřte si dostupnost připojení, včetně existence datové kabeláže pomocí našeho jednoduchého formuláře

V roce 2013 jsme na Dolíně postavili vlastní 15m stožár, abychom byli schopni kvalitně vyhovět rostoucí poptávce ze strany zákazníků. Díky této investici stožár využíváme nejen k pokrytí Dolína, ale i okolních obcí.

Na Dolíně máme připojeno přes padesát domácností a vzhledem k počtu domů, si troufáme tvrdit, že zabíráme až 30% trhu. Neexistuje totiž údaj o počtu domácností jen v části Slaného, nebo nám není dostupný. Údaj o počtu našich zákazníků je z dubna 2021.

V současné době považujeme pokrytí Dolína za plně dostačující.